fbpx

Suomen GPTW-tiimi

Great Place to Work® koostuu 60 affiliaatista ympäri maailmaa, joista Suomi on yksi. Mikäli haluat käydä globaalilla sivustollamme, pääset sinne tästä. Suomen tiimi hoitaa suomalaisia asiakkuuksia, sekä monikansallisten yhtiöiden Suomen toimipisteiden tutkimuksia. Suomen affiliaatti aloitti toimintansa jo lähes 20 vuotta sitten ja osa asiakkaistamme onkin tehnyt kanssamme yhteistyötä yli vuosikymmenen.

Ota yhteyttä!

Täytä viereinen yhteydenottolomake, niin olemme sinuun yhteydessä. Mikäli olet kiinnostunut palveluistamme, rastita ruutu “kiinnostunut palveluistanne”, jolloin asiakasvastaavamme ottaa teihin yhteyttä. Mikäli asianne koskee jotain muuta, merkkaattehan ruksin kohtaan “Muu yhteydenotto”, jolloin ohjaamme viestinne oikealle henkilölle. Kiitos!

Lue lisää Great Place to Work –sertifioinnistatai henkilöstötutkimuksesta täältä!

Tiimi

Katriina Grönqvist

Katriina Grönqvist

CEO

040 538 1918
katriina.gronqvist@greatplacetowork.com

 

Sanna Kaukolahti

Head of Customer Success & Key Accounts

040 660 3080
sanna.kaukolahti@greatplacetowork.com
Elli Solala-Roselius

Elli Solala-Roselius

Customer Success Specialist

040 574 5959
elli.solala-roselius@greatplacetowork.com

 

Joni Sarpo

Joni Sarpo

Culture Coach

040 041 3916
joni.sarpo@greatplacetowork.com

 

Petra Helle-Kari

Petra Helle-Kari

Culture Coach

044 975 6588
petra.helle-kari@greatplacetowork.com
Sini Raininko

Sini Raininko

Head of SaaS Sales (perhevapaalla)

sini.raininko@greatplacetowork.com
Avatar Picture of Great Place to Work Team Member

Heidi Råstedt

Customer Success Coordinator

040 480 2524
heidi.rastedt@greatplacetowork.com

Avatar Picture of Great Place to Work Team Member

Kerttu Laaksomies

Marketing Coordinator

040 825 3478 
kerttu.laaksomies@greatplacetowork.com

Asta Rossi

Asta Rossi

Chairwoman of the Board

asta.rossi@greatplacetowork.com