fbpx

Suomen GPTW-tiimi

Great Place to Work koostuu 60 affiliaatista ympäri maailmaa, joista Suomi on yksi. Mikäli haluat käydä globaalilla sivustollamme, pääset sinne tästä. Suomen tiimi hoitaa suomalasia asiakkuuksia, sekä monikansallisten yhtiöiden Suomen toimipisteiden tutkimuksia. Suomen affiliaatti aloitti toimintansa jo lähes 20 vuotta sitten ja osa asiakkaistamme onkin tehnyt kanssamme yhteistyötä yli vuosikymmenen.

Ota yhteyttä!

Täytä viereinen yhteydenottolomake, niin olemme sinuun yhteydessä. Mikäli olet kiinnostunut palveluistamme, rastita ruutu “kiinnostunut palveluistanne” jolloin asiakasvastaavamme ottaa teihin yhteyttä. Mikäli asianne koskee jotain muuta, merkkaattehan ruksin kohtaan “Muu yhteydenotto”, jolloin ohjaamme viestinne oikealle henkilölle. Kiitos!

Lue lisää sertifioinnista tai henkilöstötutkimuksesta täältä!

Tiimi

Katriina Grönqvist

CEO

040 538 1918
katriina.grönqvist@greatplacetowork.com

Sini Raininko

Head of Saas Sales

040 861 4117
sini.raininko@greatplacetowork.com

Elli Solala-Roselius

Customer Success Specialist

040 574 5959
elli.solala-roselius@greatplacetowork.com

Marianna Hirn

Customer Success Specialist

040 707 7353
marianna.hirn@greatplacetowork.com

Petra Helle-Kari

Culture Coach

044 975 6588
petra.helle-kari@greatplacetowork.com

Joni Sarpo

Culture Coach

040 041 3916
joni.sarpo@greatplacetowork.com

Nina Maurola

Culture Coach

050 598 4303
nina.maurola@greatplacetowork.com

Oona Linna

Digital Marketing Specialist

044 2170896
oona.linna@greatplacetowork.com

Asta Rossi

Chairwoman of the Board


asta.rossi@greatplacetowork.com